UYGULAMA
  UYGULAMA
HORAZGİL
STATİK BOYA


     Marka boyalarını kullanarak piyasaya Elektro statik boya hizmeti vermektedir.
   
   Ayrıca toz boya satışmız  vardır.


Anasayfa

     Elektrostatik Toz Boyama;

      Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir.
     Toz boya, boya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenen toz boya partikülleri kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur.
    Toz boyanın malzeme yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanması gerekir. Fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve tekrar kullanıma sokulur. Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Malzeme toz boya ile kaplandıktan sonra pişirme fırınına girer. 200ºC olan fırın ısısı toz boyanın erimesini ve malzeme üzerine yapışmasını sağlar. Sonuçta çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu, geniş renk yelpazeli ve parlak bir yüzey kaplaması elde edilir. 
    Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, dayanıklılığı, boya geri kazanım sistemi, ekonomikliği ve çevre duyarlılığı elektrostatik toz boyamayı geleneksel boyama işlemlerine göre daha çekici bir alternatif yapmaktadır.

TOZ BOYA SATIŞ

 HORAZGİL
STATİK BOYA


SİPARİŞ TEL:
0532 436 98 62

 


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret422800